Aventics 1823391277 (NU1-S-RSC-DI04-DI04) Serie NU1
AVENTICS
Original product
Net price (excl. VAT)
€3.43
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
AVE-1823391277
Manufacturer no.
1823391277
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Manufacturer no.1823391277
Customs tariff number39174000
ConditionNew
Article
AVE-1823391277
Aventics 1823391277 (NU1-S-RSC-DI04-DI04) Serie NU1
Frequently Bought Together
-
This Item:
€3.43Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823391011 (NU2-S-RPN-G014-DI06) Serie NU2
€2.15Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823391113 (NU1-S-RV1-G014-DI06) Serie NU1
€1.98Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| Druckluftanschluss | Ø 4 |
| SAP-Kurztext | NU1-S-RSC-DI04-DI04 |
| Manufacturer Nr. | 1823391277 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.012000 |
| HS-Code | 39174000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










