Aventics 1820415105 (BSA-7,0-NBR-G018-IN) Serie BSA
AVENTICS
Original product
Net price (excl. VAT)
€14.00
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
AVE-1820415105
Manufacturer no.
1820415105
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Manufacturer no.1820415105
Customs tariff number84149000
ConditionNew
Article
AVE-1820415105
Aventics 1820415105 (BSA-7,0-NBR-G018-IN) Serie BSA
Frequently Bought Together
-
This Item:
€14.00Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1820455058 (FSG-8,0-NBR-M005-EX) Serie FSG
€9.48Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 2734110000 (BSG-110,0-NBR-G012-IN) Serie BSG
€166.00Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Haltekraft | 0.1 N |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Anschlussgewindetyp | Innengewinde |
| Außendurchmessr | 5.9 mm |
| SAP-Kurztext | BSA-7,0-NBR-G018-IN |
| Manufacturer Nr. | 1820415105 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.005000 |
| HS-Code | 84149000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










