Aventics R412010370 (SA2-MS-MS08-0007-HA-O-N) Industriestoßdämpfer, Serie SA2-MS
€99.35
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412010370
Manufacturer Nr.
R412010370
Aventics R412010370 (SA2-MS-MS08-0007-HA-O-N) Industriestoßdämpfer, Serie SA2-MS
Frequently Bought Together
-
This Item:
€99.35Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412010310 (SA1-MC-M025-025-SO-N) Industriestoßdämpfer, Serie SA1-MC
€189.90Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412010699 (SA2-RT-M014-0014-MS-N) Industriestoßdämpfer, Serie SA2-RT
€146.51Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Hub | 7 mm |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| SAP-Kurztext | SA2-MS-MS08-0007-HA-O-N |
| Manufacturer Nr. | R412010370 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.035000 |
| HS-Code | 84819000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought









