Aventics 1825504036 (Adapter Plate ) Adapterplatte, 26 mm / 18 mm
€178.97
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1825504036
Manufacturer Nr.
1825504036
Aventics 1825504036 (Adapter Plate ) Adapterplatte, 26 mm / 18 mm
Frequently Bought Together
-
This Item:
€178.97Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0820039231 (CD02-5/3EC-024DC) 5/3-Wegeventil, Serie CD02-AL
€165.06Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0820039333 (CD02-5/3EC-024AC) 5/3-Wegeventil, Serie CD02-AL
€173.00Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -15 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | ADAPTER PLATE . |
| Manufacturer Nr. | 1825504036 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.310000 |
| HS-Code | 84819000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics 1823381050 (QR2-F-RTK-DA04-DA04) Serie QR2-F Wärmebeständig€6.44Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 1823381051 (QR2-F-RTK-DA06-DA06) Serie QR2-F Wärmebeständig€6.44Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
-
Aventics R432003256 (QR1-S-RTR-D038-D014) Serie QR1-S Standard€6.27Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










