1A Tapes 5160.10.050 F. WT-5160 Bodenmarkierungsband dunkelblau 50mm x 33m
€7.01
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71537
Manufacturer Nr.
5160.10.050 F
WT-5160 Bodenmarkierungsband dunkelblau 50mm x 33m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€7.01Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Warmbier 1132.7035.M.10. Ecostat-DF POLYCAN Floor sealing, 10 kg, light grey
€549.60Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5110.01.061. WT-5110 Lagerplatzkennz. rot T-Stück 50mm (L:150mm), VPE 25 Stück
€26.96Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5160 Bodenmarkierungsband dunkelblau
• 50mm x 33m
• 50mm x 33m
| Länge | 50 mm |
| Breite | 33 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5160 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5160.10.050 F |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | Blue |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5124.01.050-10. WT-5124 Bodenmarkierungsstreifen rot 50mm x 10m€45.06Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5414.17.1200-LSM. WT-5414 Antirutschband gelb/schw. anpass 200mmx6m€108.43Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5416.17.1050-LSM. WT-5416 Antirutschband nachleuchtend/schwarz 50mmx6m€61.04Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5160.04.050F. WT-5160 Bodenmarkierungsband gelb 50mm x 33m€7.01Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










