Warmbier 5221.4.IDP.250. Etikettentasche IDP-STAT® PVC beidseitig IDP-STAT
€9.86
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL25426
Manufacturer Nr.
5221.4.IDP.250
Etikettentasche IDP-STAT® PVC beidseitig IDP-STAT
Frequently Bought Together
-
This Item:
€9.86Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Warmbier 3120333. ESD Permastat packaging bag, re-sealable, pink, 200x250x0.1 mm, 100 pieces
€18.97Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Warmbier 3315.HS.1824.A. ESD HIGHSHIELD shielding bag, silver, 457x609 mm, 100 pieces
€80.48Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• Etikettentasche IDP-STAT® PVC
• Transparent
• Selbstklebend (118 x 74 x 0,25 mm)
• Vorder- und Rückseite IDP-STAT-Folie
• Transparent
• Selbstklebend (118 x 74 x 0,25 mm)
• Vorder- und Rückseite IDP-STAT-Folie
| Länge | 118 mm |
| Breite | 74 mm |
| Höhe | 0,25 mm |
| Verkaufseinheit | 1 VPE |
| Inhaltseinheit | 10 Stück |
| Herstellerfarbangabe | transparent |
| Farbe | transparent |
| ESD gerecht | ja |
| Manufacturer Nr. | 5221.4.IDP.250 |
|---|---|
| Manufacturer | Warmbier |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | Wolfgang WARMBIER Untere Gießwiesen 21 DE-78247 Hilzingen www.warmbier.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Warmbier
-
Warmbier 5310.50. ESD storage container, conductive, black, 600x400x236 mm€38.32Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Warmbier 1250683. ESD workstation set, table mat, grey, 610x1220x2 mm incl. accessories€369.37Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Warmbier 3160.0400. Permastat ESD bubble wrap, 2-ply, 75 nm, width 400 mm, 100 m roll€30.80Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Warmbier 5310.64. ESD hook lid for storage container, conductive, loose, 600x400 mm€14.28Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










