Warmbier 3010.155.IDP. ESD IDP-STAT Verpackungsbeutel gold, 300 x 400 x 0,07 mm
€0.17
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL28579
Manufacturer Nr.
3010.155.IDP
ESD IDP-STAT Verpackungsbeutel gold, 300 x 400 x 0,07 mm
Frequently Bought Together
-
This Item:
€0.17Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Warmbier 3320.WV.1216. ESD HIGHSHIELD shielding bag, with zip closure, silver, 305x406 mm, 100 pieces
€63.43Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Warmbier 3110363. ESD Permastat packaging bag, pink, 200x250, 0.1 mm, 100 pieces
€16.84Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• Dauerhaft ableitfähige Folie IDP-STAT
• Verschweißbar
• Recyclbar
• Standardaufdruck: Typenbezeichnung,ESD-Kennzeichnung, Recycle-Symbol und LOT-Nr.
• Verschweißbar
• Recyclbar
• Standardaufdruck: Typenbezeichnung,ESD-Kennzeichnung, Recycle-Symbol und LOT-Nr.
| Breite | 300 mm |
| Höhe | 400 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Stück |
| Inhaltseinheit | 1 Stück |
| Farbe | gold |
| typischer Ableitwiderstand | 10⁹ - 10¹⁰ Ohm |
| Folienstärke | 0,07 mm |
| Zip Verschluss | nein |
| Eigenschaft Verpackung | permanent ableitend |
| Wiederverschließbar | nein |
| ESD gerecht | ja |
| Manufacturer Nr. | 3010.155.IDP |
|---|---|
| Manufacturer | Warmbier |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | Wolfgang WARMBIER Untere Gießwiesen 21 DE-78247 Hilzingen www.warmbier.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Warmbier
-
Warmbier 3130345. Permastat ESD tubular film - with pressure, 250 m, 300x0.1 mm€155.32Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Warmbier 1402.663.R10. ESD table covering, platinum grey, 10000x1000x2 mm, on rolls€525.50Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
-
Warmbier 1402.665.R. ESD table mat Ecostat, light blue, 10000x1220x2 mm, on rolls€604.75Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










