Aventics 1834484215 (CN1-FORM_C-2+E-5,00M) Leitungsdose mit Kabel, Serie CN1
€31.43
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1834484215
Manufacturer Nr.
1834484215
Aventics 1834484215 (CN1-FORM_C-2+E-5,00M) Leitungsdose mit Kabel, Serie CN1
Frequently Bought Together
-
This Item:
€31.43Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1834484206 (CN1-FORM_C-Z-2+E-5,00M-YE) Leitungsdose mit Kabel, Serie CN1
€36.76Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0820038151 (CD02-5/2AS-230AC) 5/2-Wegeventil, Serie CD02-AL
€112.37Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Kabellänge | 5 m |
| SAP-Kurztext | CN1-FORM_C-2+E-5,00M |
| Manufacturer Nr. | 1834484215 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










