Aventics R412009271 (AS5-SOV-G100-230) 3/2-Wegeventil, elektrisch betätigt, Serie AS5-SOV
€328.96
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412009271
Manufacturer Nr.
R412009271
Aventics R412009271 (AS5-SOV-G100-230) 3/2-Wegeventil, elektrisch betätigt, Serie AS5-SOV
Frequently Bought Together
-
This Item:
€328.96Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412009000 (AS5-FLS-G034-PBP-HO-05,00) Filter, Serie AS5-FLS
€174.22Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412009285 (AS5-SSU-G100-230) Befülleinheit, elektrisch betätigt, Serie AS5-SSU
€523.05Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Nenndurchfluss Qn | 12500 l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 50 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 2.5 bar |
| Anschluss Ausgang | G 1 |
| Anschluss Entlueftung | G 1/2 |
| Anschluss Eingang | G 1 |
| Elektrische Schnittstelle | ISO 15217, Form C |
| Betriebsspannung V AC 50 Hz | 220 V |
| Betriebsspannung V AC 60Hz | 230 V |
| SAP-Kurztext | AS5-SOV-G100-230 |
| Manufacturer Nr. | R412009271 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought









