Aventics R412009264 (AS5-SOV-G034-PVN-DO16) 3/2-Wegeventil, elektrisch betätigt, Serie AS5-SOV
€332.69
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412009264
Manufacturer Nr.
R412009264
Aventics R412009264 (AS5-SOV-G034-PVN-DO16) 3/2-Wegeventil, elektrisch betätigt, Serie AS5-SOV
Frequently Bought Together
-
This Item:
€332.69Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412009299 (AS5-ACD-G034-GAU-080-PBP-AO-05) Wartungseinheit, 2-teilig, Serie AS5-ACD
€539.20Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412009327 (AS5-ACT-G100-GAU-080-PBP-HO-05) Wartungseinheit, 3-teilig, Serie AS5-ACT
€614.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Nenndurchfluss Qn | 12500 l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 50 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 2.5 bar |
| Anschluss Ausgang | G 3/4 |
| Anschluss Entlueftung | G 1/2 |
| Anschluss Eingang | G 3/4 |
| SAP-Kurztext | AS5-SOV-G034-PVN-DO16 |
| Manufacturer Nr. | R412009264 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










