Aventics R412009253 (AS5-DIN-G100) Verteiler, Serie AS5-DIN
€192.52
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412009253
Manufacturer Nr.
R412009253
Aventics R412009253 (AS5-DIN-G100) Verteiler, Serie AS5-DIN
Frequently Bought Together
-
This Item:
€192.52Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412009119 (AS5-RGS-G100-GAU-080 INCL. R41) Druckregelventil, Serie AS5-RGS
€197.58Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412009045 (AS5-FLC-G100-PBP-HO-00,01) Feinst Filter, Serie AS5-FLC
€333.22Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1 |
| Umgebungstemperatur max. | 50 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0.4 bar |
| SAP-Kurztext | AS5-DIN-G100 |
| Manufacturer Nr. | R412009253 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










