Aventics R412009110 (AS5-RGS-G034-GAN-160) Druckregelventil, Serie AS5-RGS
€159.01
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412009110
Manufacturer Nr.
R412009110
Aventics R412009110 (AS5-RGS-G034-GAN-160) Druckregelventil, Serie AS5-RGS
Frequently Bought Together
-
This Item:
€159.01Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412009070 (AS5-FLC-G100-SSS-AO-00,01-ICI) Feinst Filter, Serie AS5-FLC
€445.20Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412009308 (AS5-ACD-G100-GAU-080-PBP-AO-05) Wartungseinheit, 2-teilig, Serie AS5-ACD
€465.89Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 3/4 |
| Nenndurchfluss Qn | 14500 l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 50 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0.5 bar |
| SAP-Kurztext | AS5-RGS-G034-GAN-160 |
| Manufacturer Nr. | R412009110 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 1.000000 |
| HS-Code | 84818059 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










