Aventics R412009278 (AS5-SSU-G034-024) Befülleinheit, elektrisch betätigt, Serie AS5-SSU
€587.95
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412009278
Manufacturer Nr.
R412009278
Aventics R412009278 (AS5-SSU-G034-024) Befülleinheit, elektrisch betätigt, Serie AS5-SSU
Frequently Bought Together
-
This Item:
€587.95Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412009232 (AS5-LBS-G100-PBP-MN) Normal-Nebelöler, Serie AS5-LBS
€380.35Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412009101 (AS5-RGS-G034-GAU-010 INCL. R41) Druckregelventil, Serie AS5-RGS
€197.58Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Nenndurchfluss Qn | 8750 l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 50 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 2.5 bar |
| Anschluss Ausgang | G 3/4 |
| Anschluss Entlueftung | G 1/2 |
| Anschluss Eingang | G 3/4 |
| Betriebsspannung V DC | 24 V |
| SAP-Kurztext | AS5-SSU-G034-024 |
| Manufacturer Nr. | R412009278 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought









