Aventics R412009373 (AS5-SSV-G034-FIS-024-M12) Befüllventil, pneumatisch betätigt, Serie AS5-SSV
€368.03
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412009373
Manufacturer Nr.
R412009373
Aventics R412009373 (AS5-SSV-G034-FIS-024-M12) Befüllventil, pneumatisch betätigt, Serie AS5-SSV
Frequently Bought Together
-
This Item:
€368.03Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412009123 (AS5-RGS-G100-GAU-160 INCL. R41) Druckregelventil, Serie AS5-RGS
€197.58Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412009001 (AS5-FLS-G034-PBP-AO-05,00) Filter, Serie AS5-FLS
€244.56Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Nenndurchfluss Qn | 10000 l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 50 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 2.5 bar |
| Anschluss Ausgang | G 3/4 |
| Anschluss Eingang | G 3/4 |
| SAP-Kurztext | AS5-SSV-G034-FIS-024-M12 |
| Manufacturer Nr. | R412009373 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










