Aventics R412009018 (AS5-FLP-G034-PBP-HO-00,30) Vor- Filter, Serie AS5-FLP
€341.41
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412009018
Manufacturer Nr.
R412009018
Aventics R412009018 (AS5-FLP-G034-PBP-HO-00,30) Vor- Filter, Serie AS5-FLP
Frequently Bought Together
-
This Item:
€341.41Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412009017 (AS5-FLS-G100-SSS-AC-05,00) Filter, Serie AS5-FLS
€332.50Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412009196 (AS5-FRE-G100-GAN-100-PBP-HO-05) Filter-Druckregelventil, Serie AS5-FRE
€272.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 3/4 |
| Kondensatablass | halbautomatisch, drucklos offen |
| Nenndurchfluss Qn | 2200 l/min |
| Schutzkorb | mit Schutzkorb |
| Umgebungstemperatur max. | 50 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 1.5 bar |
| SAP-Kurztext | AS5-FLP-G034-PBP-HO-00,30 |
| Manufacturer Nr. | R412009018 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 1.000000 |
| HS-Code | 84811005 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










