Aventics R412007028 (AS3-FLP-G012-PBP-AO-00,30) Vor- Filter, Serie AS3-FLP
€191.98
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412007028
Manufacturer Nr.
R412007028
Aventics R412007028 (AS3-FLP-G012-PBP-AO-00,30) Vor- Filter, Serie AS3-FLP
Frequently Bought Together
-
This Item:
€191.98Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412007237 (AS3-FRE-G012-GAU-160-PBP-AO-05) Filter-Druckregelventil, Serie AS3-FRE
€157.09Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412007167 (AS3-RGP-G012-GAN-020-DS) Präzisions-Druckregelventil, Serie AS3-RGP-...-DS
€126.83Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/2 |
| Kondensatablass | vollautomatisch, drucklos offen |
| Nenndurchfluss Qn | 900 l/min |
| Schutzkorb | mit Schutzkorb |
| Umgebungstemperatur max. | 50 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 1.5 bar |
| SAP-Kurztext | AS3-FLP-G012-PBP-AO-00,30 |
| Manufacturer Nr. | R412007028 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










