Aventics R412009037 (AS5-FLC-G034-PBP-AO-00,01) Feinst Filter, Serie AS5-FLC
€376.02
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412009037
Manufacturer Nr.
R412009037
Aventics R412009037 (AS5-FLC-G034-PBP-AO-00,01) Feinst Filter, Serie AS5-FLC
Frequently Bought Together
-
This Item:
€376.02Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412009264 (AS5-SOV-G034-PVN-DO16) 3/2-Wegeventil, elektrisch betätigt, Serie AS5-SOV
€332.69Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412009103 (AS5-RGS-G034-GAU-020 INCL. R41) Druckregelventil, Serie AS5-RGS
€197.58Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 3/4 |
| Kondensatablass | vollautomatisch, drucklos offen |
| Nenndurchfluss Qn | 1600 l/min |
| Schutzkorb | mit Schutzkorb |
| Umgebungstemperatur max. | 50 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 1.5 bar |
| SAP-Kurztext | AS5-FLC-G034-PBP-AO-00,01 |
| Manufacturer Nr. | R412009037 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










