Aventics 0821200194 (Throttle Check VLV NG4 G1/8) Drosselrückschlagventil, Serie CC04
€28.04
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0821200194
Manufacturer Nr.
0821200194
Aventics 0821200194 (Throttle Check VLV NG4 G1/8) Drosselrückschlagventil, Serie CC04
Frequently Bought Together
-
This Item:
€28.04Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823373107 (Non-Return Valvee ) Rückschlagventil, Serie NR01
€17.34Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412005569 (QR1-ANR-G014-DA08) Rückschlagventil, Serie QR1-ANR
€27.45Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | Ø 6 |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 0.5 bar |
| SAP-Kurztext | THROTTLE CHECK VLV NG4 G1/8 |
| Manufacturer Nr. | 0821200194 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.024000 |
| HS-Code | 84812090 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










