Aventics 0821300977 (NL6-BAV-G100-SOM-MAN-SS) 3/2-Absperrventil, mechanisch betätigt, Serie NL6-BA
€237.94
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0821300977
Manufacturer Nr.
0821300977
Aventics 0821300977 (NL6-BAV-G100-SOM-MAN-SS) 3/2-Absperrventil, mechanisch betätigt, Serie NL6-BA
Frequently Bought Together
-
This Item:
€237.94Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821300861 (NL6-FRE-G100-GAU-SSS-AO-40,00) Filter-Druckregelventil, Serie NL6-FRE
€541.86Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821300895 (NL6-ACT-G100-GAU-PNB-AO-40,00-) Wartungseinheit, 3-teilig, Serie NL6-ACT
€805.73Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| Anschluss Ausgang | G 1 |
| Anschluss Entlueftung | G 1/2 |
| Anschluss Eingang | G 1 |
| SAP-Kurztext | NL6-BAV-G100-SOM-MAN-SS |
| Manufacturer Nr. | 0821300977 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 1.900000 |
| HS-Code | 84819000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










