Aventics 0821304019 (Impulse meter ) Pneumatischer Summenzähler
€148.24
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0821304019
Manufacturer Nr.
0821304019
Aventics 0821304019 (Impulse meter ) Pneumatischer Summenzähler
Frequently Bought Together
-
This Item:
€148.24Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821201105 (THROT. SCREW INS. NG12 (G1/2)) Drosselventil, Serie CH02
€34.24Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821200015 (E.R.U..G 3/4) Serie CC01
€195.68Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Nenndurchfluss Qn | l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | 0 °C |
| Anschluss Eingang | M5 |
| Betriebsdruck max. | 8 bar |
| Betriebsdruck min. | 2 bar |
| SAP-Kurztext | IMPULSE METER . |
| Manufacturer Nr. | 0821304019 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.145000 |
| HS-Code | 90291000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










