Aventics 1823390040 (BRANCH PIECE ) Kreuzanschluss
€7.04
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1823390040
Manufacturer Nr.
1823390040
Aventics 1823390040 (BRANCH PIECE ) Kreuzanschluss
Frequently Bought Together
-
This Item:
€7.04Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 8661380000 (SEAL RING DIN7603-A-17X21-CU &) Dichtring
€1.24Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 8661140000 (SEAL RING DIN7603-A-14X18-CU &) Dichtring
€1.19Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | M5 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | BRANCH PIECE . |
| Manufacturer Nr. | 1823390040 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.009700 |
| HS-Code | 84879090 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought









