Aventics R412009013 (AS5-FLS-G100-PBP-AO-40,00) Filter, Serie AS5-FLS
€215.38
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412009013
Manufacturer Nr.
R412009013
Aventics R412009013 (AS5-FLS-G100-PBP-AO-40,00) Filter, Serie AS5-FLS
Frequently Bought Together
-
This Item:
€215.38Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412009271 (AS5-SOV-G100-230) 3/2-Wegeventil, elektrisch betätigt, Serie AS5-SOV
€328.96Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412009215 (AS5-FRE-G100-GAU-080-SSS-HO-05) Filter-Druckregelventil, Serie AS5-FRE
€303.76Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1 |
| Kondensatablass | vollautomatisch, drucklos offen |
| Nenndurchfluss Qn | 7800 l/min |
| Schutzkorb | mit Schutzkorb |
| Umgebungstemperatur max. | 50 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 1.5 bar |
| SAP-Kurztext | AS5-FLS-G100-PBP-AO-40,00 |
| Manufacturer Nr. | R412009013 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.900000 |
| HS-Code | 84213915 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










