Aventics R412009032 (AS5-FLP-G100-PBP-AC-00,30-ICI) Vor- Filter, Serie AS5-FLP
€481.16
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412009032
Manufacturer Nr.
R412009032
Aventics R412009032 (AS5-FLP-G100-PBP-AC-00,30-ICI) Vor- Filter, Serie AS5-FLP
Frequently Bought Together
-
This Item:
€481.16Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412009047 (AS5-FLC-G100-PBP-AC-00,01) Feinst Filter, Serie AS5-FLC
€398.82Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412009194 (AS5-FRE-G034-GAN-100-PBP-AO-05) Filter-Druckregelventil, Serie AS5-FRE
€315.83Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1 |
| Kondensatablass | vollautomatisch, drucklos geschlossen |
| Nenndurchfluss Qn | 2200 l/min |
| Schutzkorb | mit Schutzkorb |
| Umgebungstemperatur max. | 50 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | AS5-FLP-G100-PBP-AC-00,30-ICI |
| Manufacturer Nr. | R412009032 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 1.100000 |
| HS-Code | 84213915 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought









