Aventics 2732101000 (SGN-10,0-MQ-M005-EX) Serie SGN
AVENTICS
Original product
Net price (excl. VAT)
€18.89
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
AVE-2732101000
Manufacturer no.
2732101000
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Manufacturer no.2732101000
Customs tariff number40169997
ConditionNew
Article
AVE-2732101000
Aventics 2732101000 (SGN-10,0-MQ-M005-EX) Serie SGN
Frequently Bought Together
-
This Item:
€18.89Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1820415108 (BSA-7,0-MQ-G018-EX) Serie BSA
€14.85Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1820415150 (FSO-20X60-MQ-G014-IN) Serie FSO
€48.44Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | M5 |
| Haltekraft | 4 N |
| Umgebungstemperatur max. | 180 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -30 °C |
| Anschlussgewindetyp | Außengewinde |
| Außendurchmessr | 10 mm |
| SAP-Kurztext | SGN-10,0-MQ-M005-EX |
| Manufacturer Nr. | 2732101000 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.002000 |
| HS-Code | 40169997 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










