Aventics 7323000000 (FSR-300,0-CR-G100-IN) Serie FSR
€392.01
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-7323000000
Manufacturer Nr.
7323000000
Aventics 7323000000 (FSR-300,0-CR-G100-IN) Serie FSR
Frequently Bought Together
-
This Item:
€392.01Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1820415168 (BSA-5,0-NBR-M005-IN) Serie BSA
€18.22Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1820455049 (FSG-5,0-NBR-M005-IN) Serie FSG
€9.48Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1 |
| Haltekraft | 2560 N |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Anschlussgewindetyp | Innengewinde |
| Außendurchmessr | 300 mm |
| SAP-Kurztext | FSR-300,0-CR-G100-IN |
| Manufacturer Nr. | 7323000000 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 1.900000 |
| HS-Code | 40169991 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










