Aventics R412010091 (ARTICLE REF SSP ACHETE STOCK 1) 2/2-Wegeventil-Absperrhahn, Serie SC01
AVENTICS
Original product
Net price (excl. VAT)
€19.20
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
AVE-R412010091
Manufacturer no.
R412010091
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Manufacturer no.R412010091
Customs tariff number84818059
ConditionNew
Article
AVE-R412010091
Aventics R412010091 (ARTICLE REF SSP ACHETE STOCK 1) 2/2-Wegeventil-Absperrhahn, Serie SC01
Frequently Bought Together
-
This Item:
€19.20Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821003075 (SHUT-OFF Valvee G1/8) Stoppventil
€81.99Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412010595 (CC04-G012-DA12-1_2) Drosselrückschlagventil, Serie CC04
€41.04Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | R 1/2 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -18 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | ARTICLE REF SSP ACHETE STOCK 115 - DCP |
| Manufacturer Nr. | R412010091 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.130000 |
| HS-Code | 84818059 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










