Aventics R412022867. Sensor, Serie ST6-HT
€63.07
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412022867
Manufacturer Nr.
R412022867
Sensor, Serie ST6-HT
Frequently Bought Together
-
This Item:
€63.07Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0830100502 (SN5-PN-DA09-030 X IMPULSV. ROT) Sensor, Serie SN5-X
€146.72Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0830100487 (ST9-PN-M008-036) Sensor, Serie ST9
€79.92Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Kabellänge | 10 m |
| Umgebungstemperatur max. | 120 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Kontaktart | Reed |
| SAP-Kurztext | ST6-R2-K10P-030 120°C OHNE LED |
| Manufacturer Nr. | R412022867 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










