Aventics R412019488 (ST4-R3-K03U-030) Sensor, Serie ST4
€36.35
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412019488
Manufacturer Nr.
R412019488
Aventics R412019488 (ST4-R3-K03U-030) Sensor, Serie ST4
Frequently Bought Together
-
This Item:
€36.35Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0830100469 (SN2-R3-M008-036) Sensor, Serie SN2
€47.06Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0830100365 (SN2-R2-K03V-240) Sensor, Serie SN2
€40.40Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Kabellänge | 3 m |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -30 °C |
| Kontaktart | Reed |
| SAP-Kurztext | ST4-R3-K03U-030 |
| Manufacturer Nr. | R412019488 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










