Aventics R412009382 (AS5-SOV-G034-3/2-POS-024-ST6-P) 3/2-Wegeventil, elektrisch betätigt, Serie AS
€383.63
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412009382
Manufacturer Nr.
R412009382
Aventics R412009382 (AS5-SOV-G034-3/2-POS-024-ST6-P) 3/2-Wegeventil, elektrisch betätigt, Serie AS
Frequently Bought Together
-
This Item:
€383.63Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412009219 (AS5-FRE-G034-GAN-100-PBP-AO-40) Filter-Druckregelventil, Serie AS5-FRE
€276.95Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412009260 (AS5-BAV-G034-MAN) 3/2-Absperrventil, mechanisch betätigt, Serie AS5-BAV
€167.77Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Nenndurchfluss Qn | 12500 l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 50 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 2.5 bar |
| Anschluss Ausgang | G 3/4 |
| Anschluss Entlueftung | G 1/2 |
| Anschluss Eingang | G 3/4 |
| Betriebsspannung V DC | 24 V |
| Elektrische Schnittstelle | ISO 15217, Form C |
| SAP-Kurztext | AS5-SOV-G034-3/2-POS-024-ST6-PN-K03U |
| Manufacturer Nr. | R412009382 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










