Aventics 0821303815 (NL6-FLA-G100-SSN-NO) Aktivkohle- Filter, Serie NL6-FLA
€704.70
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0821303815
Manufacturer Nr.
0821303815
Aventics 0821303815 (NL6-FLA-G100-SSN-NO) Aktivkohle- Filter, Serie NL6-FLA
Frequently Bought Together
-
This Item:
€704.70Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821300852 (NL6-FRE-G034-GAU-SSS-HO-40,00) Filter-Druckregelventil, Serie NL6-FRE
€500.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821300961 (NL6-SSU-G100-SOE-024-SS) Befülleinheit, elektrisch betätigt, Serie NL6-SSU
€659.84Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1 |
| Nenndurchfluss Qn | 5500 l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0.5 bar |
| SAP-Kurztext | NL6-FLA-G100-SSN-NO |
| Manufacturer Nr. | 0821303815 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










