Aventics 0820215115 (PULSE GENERATOR ) Pneumatischer Impulsgeber
€257.65
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0820215115
Manufacturer Nr.
0820215115
Aventics 0820215115 (PULSE GENERATOR ) Pneumatischer Impulsgeber
Frequently Bought Together
-
This Item:
€257.65Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412010594 (CC04-G012-DA10-1_2) Drosselrückschlagventil, Serie CC04
€34.05Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5341120000 (Throttle Valvee ZZ99-M005-M005) Serie CC01
€21.59Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Nenndurchfluss Qn | 50 l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | 0 °C |
| Anschluss Eingang | M5 |
| Betriebsdruck max. | 6 bar |
| Betriebsdruck min. | 2 bar |
| SAP-Kurztext | PULSE GENERATOR . |
| Manufacturer Nr. | 0820215115 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.170000 |
| HS-Code | 90291000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics














