Aventics R412022865 (ST6-R2-K03P-030) Sensor, Serie ST6-HT
€51.30
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412022865
Manufacturer Nr.
R412022865
Sensor, Serie ST6-HT
Frequently Bought Together
-
This Item:
€51.30Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0830100325 (SN2-R2-K10V-240 27 OHM) Sensor, Serie SN2
€71.10Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412000823 (SN6-R2-DB09-024 ATEX 3GD) Sensor, Serie SN6
€53.56Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Kabellänge | 3 m |
| Umgebungstemperatur max. | 120 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Kontaktart | Reed |
| SAP-Kurztext | ST6-R2-K03P-030 120°C OHNE LED |
| Manufacturer Nr. | R412022865 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










