Aventics R412022860 (ST6-PN-M08T-030 ATEX 3GD) Sensor, Serie ST6
€47.90
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412022860
Manufacturer Nr.
R412022860
Aventics R412022860 (ST6-PN-M08T-030 ATEX 3GD) Sensor, Serie ST6
Frequently Bought Together
-
This Item:
€47.90Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0830100468 (SN2-R2-M008-030 PA) Sensor, Serie SN2
€47.06Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412000823 (SN6-R2-DB09-024 ATEX 3GD) Sensor, Serie SN6
€53.56Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Kabellänge | 0.3 m |
| Umgebungstemperatur max. | 50 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Kontaktart | elektronisch PNP |
| Elektrische Schnittstelle | M8 |
| SAP-Kurztext | ST6-PN-M08T-030 ATEX 3GD |
| Manufacturer Nr. | R412022860 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










