Nitto Kohki RW-0. Spring Balancer - Retraktor Series
NITTO KOHKI
Original product
Net price (excl. VAT)
€25.51
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
NHK-169000141
Manufacturer no.
RW-0
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Manufacturer no.RW-0
ConditionNew
Article
NHK-169000141
Handlicher Knopf zur einfachen Einstellung der Spannung
Frequently Bought Together
-
This Item:
€25.51Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Nitto Kohki CB-02. Pneumatic Circuit Beveler - Circuit Beveler
€645.05Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Nitto Kohki ECB-0203 230V. Electric Round Cutter - Circuit Beveler
€856.90Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
Handy knob for easy tension adjustment
Specification
| Capacity: | 0,5-1,5kg |
| Stroke: | 2,0 m |
| Weight : | 0.5 kg |
| Manufacturer Nr. | RW-0 |
|---|---|
| Manufacturer | Nitto Kohki |
| Weight | 1.000000 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










