Alsident 1-504232-5. Extraction hood DN50, square, 420x320 mm, white
€159.39
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL20651
Manufacturer Nr.
1-504232-5
Extraction hood DN50, square, 420x320 mm, white
Frequently Bought Together
-
This Item:
€159.39Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Alsident 50-3721-1-23-050. Extraction arm System 50 Flex 2 joints, 900 mm, black - table mounting
€395.09Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Alsident 1-5024-6. ESD ro with hood DN50, d.200 mm, black
€153.52Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
Product details
| item number | WL20651 |
| model | 1-504232-5 |
| manufacturer | ALSIDENT |
| manufacturer item number | 1-504232-5 |
| length | 320 mm |
| width | 420 mm |
| order unit | piece |
| colour | whitely |
| material | PETG transparent, pipe socket aluminium anodised, flange PP |
| diameter of tube | 50 mm |
| Manufacturer Nr. | 1-504232-5 |
|---|---|
| Manufacturer | Alsident |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | Alsident system A/S Finlandsvej 10 DK-8450 Hammel www.alsident.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










