Auer RO 64.4 HD PAX-7016. RO 64.4 HD PAX
AUER
Original product
Net price (excl. VAT)
€86.20
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
RO 64.4 HD PAX-7016
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Country of originGermany
ConditionNew
Article
RO 64.4 HD PAX-7016
Transporthilfen
Frequently Bought Together
-
This Item:
€86.20Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
RO 86.6 HD PAX-3020. Transportroller Maxi HD mit Polyamid-Rädern, 81,68x61,68x17,69 cm
€265.02Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Auer RO V 64 GU BO.L-5015. Transportroller Kompakt mit Verknüpfungssystem und Gummirädern
€49.62Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Outer dimensions L x W | 62 x 42 cm |
| Design Castors | 4 stainless steel steering castors |
| Material Castors | PA |
| Weight | 3.7 kg |
| Ø Castors | 10 cm |
| load | 350 kg |
| Colour | anthracite grey similar RAL 7016 |
| Note | Production-related colour streaks unavoidable |
| Manufacturer | Auer |
|---|---|
| Country of Manufacture | Germany |
| Weight | 1.000000 |
| Note | Stück auf Palette - 80 |
| GPSR manufacturer information | AUER GmbH, Am Kroit 25/27, DE-83123 Amerang, www.auer-packaging.de |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










