Auer A-INL 1000V2E6. Aseptische Inliner
AUER
Original product
Net price (excl. VAT)
€51.73
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
A-INL 1000V2E6
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Country of originGermany
ConditionNew
Article
A-INL 1000V2E6
Zubehör & Weitere Produkte
Frequently Bought Together
-
This Item:
€51.73Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
ESD DE 86. ESD-800-600-DE - ESD lid, 800x600 mm
€19.73Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
SD 4234. Dust lid RK, RK 4209, RK 4214
€3.48Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dimensions (filled) L x W x H | 115 x 100 x 125 cm |
| Inlet | 6" external thread with closure |
| Outlet valve | 2" S60 external thread with valve |
| Volume | 1,000 liter |
| Material | LDPE |
| Material thickness | 0.18 mm |
| Weight | 1.7 kg |
| Manufacturer | Auer |
|---|---|
| Country of Manufacture | Germany |
| Weight | 1.000000 |
| Note | Stück auf Palette - 144 |
| GPSR manufacturer information | AUER GmbH, Am Kroit 25/27, DE-83123 Amerang, www.auer-packaging.de |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










