Nitto Kohki HW-3. Spring Balancer - Hose Reel Balancer Serie
NITTO KOHKI
Original product
Net price (excl. VAT)
€124.17
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
NHK-169000181
Manufacturer no.
HW-3
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Manufacturer no.HW-3
ConditionNew
Article
NHK-169000181
Spring & Hose Reel Balancer
Frequently Bought Together
-
This Item:
€124.17Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Nitto Kohki TW-1R. Spring Balancer - Retraktor Series
€26.89Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Nitto Kohki MAH-16. Portable Micro File - Micro Air Hand
€389.50Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
Spezifikation
| Capacity : | 1,5-3,0kg |
| Hub : | 1,3kg |
| Weight: | 1,7kg |
| Hose Diameter: |
|
| Manufacturer Nr. | HW-3 |
|---|---|
| Manufacturer | Nitto Kohki |
| Weight | 1.000000 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










