ULT ASD 0200.0-MD.14.11.5008. Extraction device ASD 200 MD.14 THA8 for fine dust, 250 m³/h / 2,000 Pa
ULT
Original product
Net price (excl. VAT)
€3,793.51
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
WL42195
Manufacturer no.
ASD 0200.0-MD.14.11.5008
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Manufacturer no.ASD 0200.0-MD.14.11.5008
ConditionNew
Article
WL42195
Absauggerät ASD 200 MD.14 THA8 für Feinstaub, 250 m³/h/2.000 Pa
Frequently Bought Together
-
This Item:
€3,793.51Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
ULT 02.0.572. Filter mat M5-02 for series 160/200
€14.09Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
ULT 06.1.055. End piece DN75, antistatic
€19.77Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
Beschreibung
- Volumenstromregler
- Filterbelegungsanzeige
- USB D9 Schnittstelle
- Ansaugvariante: 2 x DN50, oben - Flansch
Produktdetails
| Artikel-Nr. | WL42195 |
| Hersteller | ULT |
| Hersteller-Artikel-Nr. | ASD 0200.0-MD.14.11.5008 |
| Modell | ASD 200 MD.14 THA8 |
| Abmessungen (LxBxH) | 400 mm x 370 mm x 1275 mm |
| Verkaufseinheit | Stück |
| Motornennleistung | 0,36 kW |
| Nennvolumenstrom | 250 m³/h / 2.000 Pa |
| Frequenz | 50/60 Hz |
| Nennstrom | 4 A |
| Spannung | 230 V |
| Unterdruck max | 3200 Pa |
| Volumenstrom max | 635 m³/h |
| Schutzart | 54 IP |
| Execution | TEC |
|---|---|
| Manufacturer Nr. | ASD 0200.0-MD.14.11.5008 |
| Manufacturer | ULT |
| Weight | 0.100000 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought




