Nitto Kohki RW-3. Spring Balancer - Retraktor Series
NITTO KOHKI
Original product
Net price (excl. VAT)
€33.16
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
NHK-169000151
Manufacturer no.
RW-3
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Manufacturer no.RW-3
ConditionNew
Article
NHK-169000151
Handlicher Knopf zur einfachen Einstellung der Spannung
Frequently Bought Together
-
This Item:
€33.16Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Nitto Kohki TW-40. Spring Balancer - Spring Balancer Series
€408.50Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Nitto Kohki RW-0. Spring Balancer - Retraktor Series
€25.51Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
Handy knob for easy tension adjustment
Specification
| Capacity: | 1,0-3,0 kg |
| Stroke: | 2,0 m |
| Weight: | 0.7 kg |
| Manufacturer Nr. | RW-3 |
|---|---|
| Manufacturer | Nitto Kohki |
| Weight | 1.000000 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










