Nitto Kohki RW-5. Spring Balancer - Retraktor Series
NITTO KOHKI
Original product
Net price (excl. VAT)
€40.38
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
NHK-169000161
Manufacturer no.
RW-5
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Manufacturer no.RW-5
ConditionNew
Article
NHK-169000161
Handlicher Knopf zur einfachen Einstellung der Spannung
Frequently Bought Together
-
This Item:
€40.38Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Nitto Kohki ACH-16. Pneumatic Chipping Hammer - Air Chipper
€203.78Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Nitto Kohki TW-9. Spring Balancer - Spring Balancer Series
€193.42Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
Handy knob for easy tension adjustment
Specification
| Capacity: | 2,5-5,0 kg |
| Stroke: | 2,0 m |
| Weight : | 0.9 kg |
| Manufacturer Nr. | RW-5 |
|---|---|
| Manufacturer | Nitto Kohki |
| Weight | 1.000000 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










