ED 86/22 HG 1G. Eurobehälter Koffer 1G, 80x60x23,5 cm
AUER
Originalprodukt
Net price (excl. VAT)
€66.14
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Lieferbar
Schneller Versand
Artikel
ED 86/22 HG 1G
Hersteller-Nr.
ED 86/22 HG 1G
Neuware
Fachhändler seit 2009
Originalprodukt
Weltweiter Versand
Artikeldaten
Hersteller-Nr.ED 86/22 HG 1G
UrsprungslandGermany
ZustandNew
Article
ED 86/22 HG 1G
Eurobehälter Koffer 1G
Frequently Bought Together
-
This Item:
€66.14Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
ED 86/12 HG 1G. Eurobehälter Koffer 1G, 80x60x13,5 cm
€59.55Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Auer EG VL 43/27 HG HO. Eurobehälter geschlossen mit Verknüpfungssystem
€25.35Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Outer dimensions L x W x H | 80 x 60 x 23.5 cm |
| Inner dimensions L x W x H | 77 x 57 x 19.7 cm |
| Weight | 6.23 kg |
| Capacity | 87 liter |
| Material | PP |
| Production information | Production-related colour streaks unavoidable |
| Colour | Container, Lid: silver grey similar RAL 7001 Hinges and Latches, Grab handle: traffic black similar RAL 9017 |
| Made up of | 1x ED 86/22 HG 1x E KG G 86 |
| Manufacturer Nr. | ED 86/22 HG 1G |
|---|---|
| Manufacturer | Auer |
| Country of Manufacture | Germany |
| Weight | 0.100000 |
| Note | Stück auf Palette - 18 |
| GPSR manufacturer information | AUER GmbH, Am Kroit 25/27, DE-83123 Amerang, www.auer-packaging.de |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










