RFID TT HL2. RFID TT HL2, 9,5x3 cm
€2.08
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
RFID TT HL2
Manufacturer Nr.
RFID TT HL2
RFID TT HL2
Frequently Bought Together
-
This Item:
€2.08Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
ESD EK 4/100. ESD-282-183-10-EK - ESD insert box 282x183x100 mm
€8.74Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
EG HA 86-1003. Handgriffe Abdeckung für Eurobehälter, 80x60
€0.93Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Outer dimensions L x W | 9.5 x 3 cm |
| Production process | Thermo-transfer, rounded corners |
| Label size | 9.5 x 3 cm |
| Barcode | Code 128 numeric |
| Basic material | Polyester film |
| Adhesive | HL2 |
| UHF inlay | 890-960 MHz |
| EPC class | 1 gen 2 compliant |
| Chip type | Monza 4D chip |
| EPC memory | 96 bits |
| Manufacturer Nr. | RFID TT HL2 |
|---|---|
| Manufacturer | Auer |
| Country of Manufacture | Germany |
| Weight | 0.100000 |
| Note | Stück auf Palette - |
| GPSR manufacturer information | AUER GmbH, Am Kroit 25/27, DE-83123 Amerang, www.auer-packaging.de |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










