RLGGTV100x30P105x60. Einzelrad, Lenkrolle
AUER
Originalprodukt
Net price (excl. VAT)
€10.09
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Lieferbar
Schneller Versand
Artikel
RLGGTV100x30P105x60
Hersteller-Nr.
RLGGTV100x30P105x60
Persönliche Fachberatung
Neuware
Fachhändler seit 2009
Originalprodukt
Weltweiter Versand
Artikeldaten
Hersteller-Nr.RLGGTV100x30P105x60
UrsprungslandGermany
ZustandNew
Article
RLGGTV100x30P105x60
Einzelrad
Frequently Bought Together
-
This Item:
€10.09Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
ESD KLT-D 65. ESD lids for KLT containers, 60x40 cm
€4.23Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
EG TEK 64 B5. Einsatzkästen Einsatz für Eurobehälter 60 x 40 cm, Bestückung 5
€29.10Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Description | Steering castor |
| Wheel Ø x wheel width | 10 x 3 cm |
| Bracket made of | galvanised steel |
| Fastening | Plate 105 x 60 mm |
| Design wheel | Rubber wheel, grey |
| Total lock brake | yes |
| Weight | 1.28 kg |
| Thread guard | no |
| Bearing | Sliding bearings |
| Load capacity | 100 kg |
| Suitable for | BBRA S5, BBRA S6 |
| Note | without mounting material |
| Manufacturer Nr. | RLGGTV100x30P105x60 |
|---|---|
| Manufacturer | Auer |
| Country of Manufacture | Germany |
| Weight | 0.100000 |
| Note | Stück auf Palette - |
| GPSR manufacturer information | AUER GmbH, Am Kroit 25/27, DE-83123 Amerang, www.auer-packaging.de |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










