RO 64.4 HD GU FA-5015. RO 64.4 HD GU FA, 62x42 cm
AUER
Original product
Net price (excl. VAT)
€39.53
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
RO 64.4 HD GU FA-5015
Manufacturer no.
RO 64.4 HD GU FA-5015
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Manufacturer no.RO 64.4 HD GU FA-5015
Country of originGermany
ConditionNew
Article
RO 64.4 HD GU FA-5015
RO 64.4 HD GU FA
Frequently Bought Together
-
This Item:
€39.53Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Auer RO 64 PAX FE-7016. Transportroller Kompakt mit Polyamid-Rädern
€77.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Auer RO V 64 GU-3020. Transportroller Kompakt mit Verknüpfungssystem und Gummirädern
€42.84Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Outer dimensions L x W | 62 x 42 cm |
| Design Castors | 4 steering castors with thread guard |
| Material Castors | Rubber |
| Weight | 3.7 kg |
| Ø Castors | 10 cm |
| load | 350 kg |
| Colour | sky blue similar RAL 5015 |
| Note | Production-related colour streaks unavoidable |
| Manufacturer Nr. | RO 64.4 HD GU FA-5015 |
|---|---|
| Manufacturer | Auer |
| Country of Manufacture | Germany |
| Weight | 0.100000 |
| Note | Stück auf Palette - 80 |
| GPSR manufacturer information | AUER GmbH, Am Kroit 25/27, DE-83123 Amerang, www.auer-packaging.de |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










