SB E 26-7016. Einsatzkästen für Sortimentsboxen, 31,2x10,4x6,3 cm
AUER
Original product
Net price (excl. VAT)
€2.08
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
SB E 26-7016
Manufacturer no.
SB E 26-7016
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Manufacturer no.SB E 26-7016
Country of originGermany
ConditionNew
Article
SB E 26-7016
Einsatzkästen für Sortimentsboxen
Frequently Bought Together
-
This Item:
€2.08Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
CP 6427-6003. Schutzkoffer Pro, 60x40x27,8 cm
€74.77Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
CP S 5422 B1-7016. Schutzkoffer Pro Trolley, 55x40x22,3 cm
€221.31Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Outer dimensions L x W x H | 31.2 x 10.4 x 6.3 cm |
| Inner dimensions L x W x H | 30.5 x 9.6 x 5.9 cm |
| Grid size | 2x6 |
| Weight | 172 g |
| Material | ABS |
| Colour | anthracite grey similar RAL 7016 |
| Manufacturer Nr. | SB E 26-7016 |
|---|---|
| Manufacturer | Auer |
| Country of Manufacture | Germany |
| Weight | 0.100000 |
| Note | Stück auf Palette - 990 |
| GPSR manufacturer information | AUER GmbH, Am Kroit 25/27, DE-83123 Amerang, www.auer-packaging.de |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










