SK 1-6018. Sichtlagerkästen SK, 8,5x10,2x5 cm
€0.45
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
SK 1-6018
Manufacturer Nr.
SK 1-6018
Sichtlagerkästen SK
Frequently Bought Together
-
This Item:
€0.45Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
SB-S2+.2. Schubladenbehälter Komplettsystem, 2xSB.42.2, 2xW172-t, 2xW84-t, 2xW24-t, 1xRO GU FE, 2xSB.H
€320.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
EG SKL 64/22 HG. Sichtlagerkästen im Euroformat mit Acrylglas-Sichtklappe, 60x40x22 cm
€38.41Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Outer dimensions L x W x H | 8.5 x 10.2 x 5 cm |
| Inner dimensions L x W x H | 6.2 x 9 x 4.1 cm |
| Viewing/access opening W x H | 6.8 x 2.7 cm |
| Volume | 0.21 liter |
| Weight | 46 g |
| Material | PP |
| Colour | yellow green similar RAL 6018 |
| Manufacturer Nr. | SK 1-6018 |
|---|---|
| Manufacturer | Auer |
| Country of Manufacture | Germany |
| Weight | 0.100000 |
| Note | Stück auf Palette - 6150 |
| GPSR manufacturer information | AUER GmbH, Am Kroit 25/27, DE-83123 Amerang, www.auer-packaging.de |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










