SK 4H-1028. Sichtlagerkästen SK, 35x21x20 cm
€5.70
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
SK 4H-1028
Manufacturer Nr.
SK 4H-1028
Sichtlagerkästen SK
Frequently Bought Together
-
This Item:
€5.70Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Auer SK S ES 43/32. Sichtlagerkästen im Euroformat SK ES
€29.65Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
EG SKS 64/22 HG. Sichtlagerkästen im Euroformat mit Acrylglas-Sichtklappe, 60x40x22 cm
€35.09Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Outer dimensions L x W x H | 35 x 21 x 20 cm |
| Inner dimensions L x W x H | 31.4 x 19 x 19 cm |
| Possible number of cross dividers | 5 |
| Viewing/access opening W x H | 15.2 x 12.6 cm |
| Volume | 11.7 liter |
| Weight | 695 g |
| Material | PP |
| Colour | melon yellow similar RAL 1028 |
| Manufacturer Nr. | SK 4H-1028 |
|---|---|
| Manufacturer | Auer |
| Country of Manufacture | Germany |
| Weight | 0.100000 |
| Note | Stück auf Palette - 154 |
| GPSR manufacturer information | AUER GmbH, Am Kroit 25/27, DE-83123 Amerang, www.auer-packaging.de |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










