TB RS 43 B1. Rack Schublade, 35x29,5x7,1 cm
AUER
Original product
Net price (excl. VAT)
€112.96
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
TB RS 43 B1
Manufacturer no.
TB RS 43 B1
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Manufacturer no.TB RS 43 B1
Country of originGermany
ConditionNew
Article
TB RS 43 B1
Rack Schublade
Frequently Bought Together
-
This Item:
€112.96Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
ESD FB DE 86. ESD hinged lid for foldable boxes, 80x60 cm
€10.66Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Lid for RL-KLT RL-KLT-D 45
€2.35Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Outer dimensions L x W x H | 35 x 29.5 x 7.1 cm |
| Inlet | 32 x 28.6 cm |
| Material | ABS |
| Loading | 8 screwdrivers 1 x SB E 11 1 x SB E 12 1 x SB E 13 |
| Weight | 715 g |
| Manufacturer Nr. | TB RS 43 B1 |
|---|---|
| Manufacturer | Auer |
| Country of Manufacture | Germany |
| Weight | 0.100000 |
| Note | Stück auf Palette - 105 |
| GPSR manufacturer information | AUER GmbH, Am Kroit 25/27, DE-83123 Amerang, www.auer-packaging.de |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










