Knipex 00 21 99 V31. Ersatz-Kippverschluss seitlich für 00 21 37 (2x)
€7.73
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL80538
Manufacturer Nr.
00 21 99 V31
Ersatz-Kippverschluss seitlich für 00 21 37 (2x)
Frequently Bought Together
-
This Item:
€7.73Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
C.K T4856A. Ceramic trimmer with 4 blades, slot: 0.9 / 1.8 / 2.6 mm, Phillips: PH0 special,155 mm
€39.32Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Lindström TL 5A-SA. Hochpräzisions Pinzette, feine Spitzen, 115 mm
€18.48Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Länge | 65 mm |
| Breite | 40 mm |
| Höhe | 65 mm |
| Länge mit Verpackung | 65 mm |
| Breite mit Verpackung | 40 mm |
| Höhe mit Verpackung | 65 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Stück |
| Inhaltseinheit | 1 Stück |
| VDE | nein |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 00 21 99 V31 |
|---|---|
| Manufacturer | Knipex |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










